Każdy z nas ma swoje życie, swoją rodzinę, pasje, pracę ale wspólnym mianownikiem dla osób tworzących Rasowego Kundla  są zwierzęta.  Poświęcamy naszym podopiecznym wiele czasu. Pozwalamy im wrócić do życia, poznać lepszy świat, w którym człowiek nie jest katem i wrogiem. Dajemy wiele miłości, zaangażowania, poświęcamy prywatny czas w zamian otrzymując to co nadaje sens naszemu działaniu, satysfakcję z ocalenia życia.
Jesteśmy wolontariuszami, ludźmi którzy każdego dnia stają się bogatsi o nowe doświadczenia, ludźmi którzy muszą walczyć w obronie istot które tak jak my czują, kochają, cierpią.

  • Dorota – Założycielka Fundacji Rasowy Kundel. Od 2011 roku związana z aktywnym pomaganiem psom potrzebującym pomocy. A wszystko zaczęło się od adopcji psa Szoko, dziś już za tęczowym mostem. Jej marzeniem i celem jest rozwiązanie problemu bezdomności psów w Polsce. Prowadzenie Fundacji to jej praca, pasja i realizacja marzeń. Prywatnie właścicielka czterech czworonożnych rasowych kundli.
  • Ania i Piotrek – od 2007 roku związani z pomaganiem psom, głównie jako Dom Tymczasowy. Przez ich dom do tej pory przeszło kilkadziesiąt psów o różnej historii i z różnymi problemami, wszystkie znalazły ponownie swoje miejsce na ziemi. Prywatnie są właścicielami 3 psów, które aktywnie pomagają w socjalizacji tymczasowiczów. Ich ogromna wiedza, intuicja i doświadczenie są niezastąpionym wsparciem dla działań Fundacji.
  • Eliza – Zwierzęta od dziecka były obecne w jej życiu. Pierwszy kontakt z „pomocą” miała w wieku 10 lat gdy przyniosła do domu wróbla, który wypadł z gniazda. Potem poszło już z górki – psiaki błąkające się przy szkole, na parkingu…. Jakoś zawsze szczęśliwie znajdowała im domy tak aby były szczęśliwe i bezpieczne. Prowadzi Dom Tymczasowy dla psów. Obecnie szczęśliwa posiadaczka 4 kundelków oraz 2 kotów.
  • Aneta – kolejna wolontariuszka z sercem i duszą, która aktywnie pomaga bezdomnym i potrzebującym zwierzętom. Nie ominie obojętnie bezdomnego psa czy kota, zawsze znajdzie czas na pomoc. Jest właścicielką 2 psów i kota.
  • Agata – wolontariat w fundacji to realizacja jej marzeń o pomaganiu. Zwierzęta zawsze były obecne w jej życiu i zawsze wiedziała, że chce pomagać tym najbardziej potrzebującym. Prywatnie mama 2 dzieci i szczęśliwa posiadaczka 2 kotów i 2 psów
  • Kasia – najmłodsza stażem wolontariuszka, zaangażowaniem i miłością do zwierząt nie odbiegająca od reszty grupy. Aktywnie uczestniczy w pomaganiu zwierzętom. Prywatnie posiadaczka 2 psów
  • Paulina – dołączyła do Fundacji początku 2017 roku jako Dom Tymczasowy. Pomimo młodego wieku stała się niezastąpionym ogniwem w działaniach Fundacji. Przez jej dom przewinęło się kilkadziesiąt psów, które znalazły już swoje miejsca na ziemi 🙂 Jej pasją jest praca nad relacją pies – człowiek. Wciąż się uczy aby wspierać zarówno nasze Domy Tymczasowe jak i stałe 🙂