Każdy z nas ma swoje życie, swoją rodzinę, pasje, pracę ale wspólnym mianownikiem dla osób tworzących Rasowego Kundla  są zwierzęta.  Poświęcamy naszym podopiecznym wiele czasu. Pozwalamy im wrócić do życia, poznać lepszy świat, w którym człowiek nie jest katem i wrogiem. Dajemy wiele miłości, zaangażowania, poświęcamy prywatny czas w zamian otrzymując to co nadaje sens naszemu działaniu, satysfakcję z ocalenia życia.
Jesteśmy wolontariuszami, ludźmi którzy każdego dnia stają się bogatsi o nowe doświadczenia, ludźmi którzy muszą walczyć w obronie istot które tak jak my czują, kochają, cierpią.

  • Dorota – Założycielka Fundacji Rasowy Kundel. Od lat związana z aktywnym pomaganiem psom potrzebującym pomocy. Nie przejdzie obojętnie wobec cierpienia, pochyli się nad każdym samotnym psem. Prywatnie właścicielka kilku czworonożnych przyjaciół, prowadzi DT.
  • Ania i Piotrek – od prawie 10 lat związani z pomaganiem psom, głównie jako Dom Tymczasowy. Przez ich dom do tej pory przeszło kilkadziesiąt psów o różnej historii i z różnymi problemami, wszystkie znalazły ponownie swoje miejsce na ziemi. Prywatnie są właścicielami 4 psów, które aktywnie pomagają w socjalizacji tymczasowiczów.
  • Eliza – Zwierzęta od dziecka były obecne w jej życiu. Pierwszy kontakt z „pomocą” miała w wieku 10 lat gdy przyniosła do domu wróbla, który wypadł z gniazda. Potem poszło już z górki – psiaki błąkające się przy szkole, na parkingu….jakoś zawsze szczęśliwie znajdowała  im domy  tak aby były szczęśliwe i bezpieczne. Obecnie szczęśliwa posiadaczka 5 kundelków ( 3 z nich to znajdy)  oraz 2 kotów.
  • Marta – wrażliwa na krzywdę i cierpienie zwierząt, zawsze pomaga tam gdzie liczy się dobro zwierzęcia. Prywatnie mama 2 dzieci i właścicielka przygarniętej kocicy i uratowanego przed schroniskiem psa.
  • Ewa i Aneta – zgrany duet, który nigdy nie przechodzi obojętnie obok zwierzęcia w potrzebie. Obie były wolontariuszkami w gminnym przytulisku – dzięki nim wiele psów zostało uratowanych przed bardzo niepewnym losem. Prywatnie opiekują się kilkoma psami, które w hotelikach czekają na swoje domy. Wspólnie posiadają 8 kotów i 4 psy
  • Aneta – kolejna wolontariuszka z sercem i duszą, która aktywnie pomaga bezdomnym i potrzebującym zwierzętom. Nie ominie obojętnie bezdomnego psa czy kota, zawsze znajdzie czas na pomoc. Jest właścicielką 2 psów i kota
  • Agata – wolontariat w fundacji to realizacja jej marzeń o pomaganiu. Zwierzęta zawsze były obecne w jej życiu i zawsze wiedziała, że chce pomagać tym najbardziej potrzebującym. Prywatnie mama 2 dzieci i szczęśliwa posiadaczka 2 kotów i 2 psów
  • Kasia – najmłodsza stażem wolontariuszka, zaangażowaniem i miłością do zwierząt nie odbiegająca od reszty grupy. Aktywnie uczestniczy w pomaganiu zwierzętom. Prywatnie posiadaczka 2 psów