Aby móc aktywnie ratować, musimy dbać o środki finansowe, dzięki którym będziemy mogli leczyć i utrzymywać naszych podopiecznych. Sama decyzja o przyjęciu psa pod naszą opiekę zawsze wiąże się z całym łańcuszkiem dalszych działań: leczenie + utrzymanie zwierzęcia w domu tymczasowym lub hoteliku + opieka weterynaryjna – to tylko ułamek całego procesu adopcyjnego.
Często psy wymagają socjalizacji, opieki behawiorysty, zdarzają się rzeczy, których w momencie wejścia psa do fundacji nie jesteśmy w stanie przewidzieć.
Jako organizacja całkowicie wolontariacka, na co dzień borykamy się z zabezpieczeniem odpowiednich środków finansowych. Wiele działań realizujemy ze środków własnych, jednak 80% naszej działalności opiera się na wpłatach przekazywanych nam przez darczyńców.
Nie ma znaczenia kwota, bo każda nawet ta najmniejsza, jest dla naszych podopiecznych szansą na nowe, lepsze życie. Każdy z Was może przekazać naszym podopiecznym symboliczną złotówkę. Tylko dzięki wielkiemu wsparciu i zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi darczyńcy – możemy dalej pomagać.
Jak pomóc naszym podopiecznym?

1. Ustawiając stały przelew na konto:
Fundacja Rasowy Kundel
ul. 1 Maja 21/19
05-500 Piaseczno
KRS: 0000546502
NIP: 1231295272
Regon: 36094457000000
Konto w banku Raifeissen: 24 1750 0012 0000 0000 2837 1977
Kod BIC do przelewów zagranicznych – RCBWPLPW

w tytule: darowizna na cele statutowe


2. Przez portal Paypal: 
Przekaż darowiznę

3. Na portalu SiePomaga: https://www.siepomaga.pl/f/rasowykundel
Za pomocą przelewu błyskawicznego, można przekazać darowiznę na rzecz Fundacji, lub na konkretną zbiórkę.

4. BEZPŁATNIE i przy okazji zakupów przez internet, można wspomóc naszą Fundację poprzez portal FaniMani: https://fanimani.pl/fundacja-rasowy-kundel/

Wystarczy sprawdzić, czy nasz ulubiony sklep współpracuje z portalem i wystarczy jedno kliknięcie, które zarejestruje nasze zakupy i wpłaconą na nie kwotę, żeby przekazać % od ich wartości.