Grey

28/04/2015
GREY ma dom <3
*************************************************
SZUKAMY DOMU dla GREYA
GREY to ok 2 letni psiak ważący ok 12 kg – typ niskopodłogowy 🙂 Załatwia swoje potrzeby na zewnatrz, nie potrzebuje wychodzić bardzo często – idealny dla zapracowanych ludzi. Uwielbia jednak spacery, od pierwszego dnia zachowuje sie na nich jak pies idealny. Na smyczy nie ciągnie, a jak już go spuścimy – bardzo się pilnuje i reaguje na każdy podniesiony głos przybiegajac zaraz sprawdzajac, czy na pewno wszystko jest OK. To typ psa, który przeprasza, że żyje. NIe zauważylismy jego obecnosci w domu. Doskonale rozumie sie z drugim psem, z którym obecnie mieszka. Świetnie też komunikuje się z sunią, która wychodzi z nami na spacer. Ma usposobienie przyjacielskie. Jednym slowem: pies idealny. Śpi tam gdzie może. Nie potrzebna mu kanapa czy fotel. Zaśnie nawet na ziemi. Ma spokój w oczach i mówi to każdy, kto go pozna. Troszkę przeżywa nieobecność człowieka. Póki co obserwujemy z czego to wynika. Grey jest klatkowany i z pewnością w nowym domu klatkowanie, przynajmniej na początku będzie konieczne aby zbudować jego poczucie bezpieczeństwa.
Grey jest wykastrowany, odrobaczonym zaszczepiony, zabezpieczony przeciw kleszczom. Czeka do dom. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Piasecznie.
Kontakt: 502 507 466
****************************************
SZUKAMY WŁAŚCICIELA
04/03 dostaliśmy zgłoszenie o apatycznym psie przy dworcu PKS w Grójcu. Teren „pensjonatu” w Wągrodnie, więc niewiele myśląc, psa w samochód i do lecznicy…
Badania krwi wyszły dobrze, nie ma babeszjozy, najwyraźniej psiak miał już wszystkiego dosyć… 🙁
Oczywiście brak czipa, obroży….
Poszukujemy właściciela, od nas tymczasowo dostał imię GREY, jest w lecznicy. Był widziany w Grójcu już tydzień wcześniej, spał pod blokiem w krzakach, ale następnego dnia już go w tym miejscu nie było.
Kontakt: 502 507 466