Choć kocha się zwierzęta, nie zawsze można sobie pozwolić na przyjecie pod swój dach psa lub kota. Tryb życia, wykonywany zawód, ilość wolnego czasu lub sposób jego spędzania często weryfikują możliwość posiadania zwierzęcia. W takich przypadkach doskonale sprawdza się adopcja wirtualna zwana też adopcją na odpległość. Na czym polega taka adopcja?

  • Sam/ Sama wybierasz zwierzę, które chcesz adoptować wirtualnie. Na naszej stronie w zakładce „adopcje” znajdują się aktualne zdjęcia i opisy wszystkich naszych podopiecznych
  • deklarujesz dowolną, comiesięczną kwotę, którą będziesz wpłacać na rzecz wybranego przez siebie psa lub kota. Wpłata będzie regulowana do 10 dnia każdego miesiąca na rachunek bankowy Fundacji.
  • w przypadku gdy nie chcesz lub nie możesz już dłużej opiekować się wirtualnie wybranym zwierzęciem możesz oczywiście w dowolnej chwili bez podawania przyczyn zrezygnować z dalszych wpłat. Prosimy jedynie o wcześniejszą informację o rezygnacji.
  • Jeśli wyrazisz zgodę przy fotografii wspieranego przez Ciebie zwierzęcia pojawi się Twoje imię lub nazwa firmy czy też organizacji. Informacja o wirtualnej adopcji będzie również publikowana na naszym profilu na Facebooku.

Choć wirtualna, to taka realna 🙂