Dom Tymczasowy jest niezwykle ważnym ogniwem w procesie ratowania zwierząt.
To właśnie dzięki ludziom ofiarującym tego typu miejsce, możemy pomóc większej ilości zwierząt. Bez domów tymczasowych nasze możliwości są mocno ograniczone i zwyczajnie nie możemy zaopiekować się kolejnym zwierzakiem w potrzebie….
Psy trafiające do domów tymczasowych są przebadane, odrobaczone i zaszczepione, jeśli pozwala na to wiek i stan zdrowia. Sprawdzamy reakcje na inne zwierzęta, ludzi i jak zachowują się w pomieszczeniach, co jest możliwe dzięki współpracy z lecznicą mającą hotel z boksami wewnętrznymi.
AdobePhotoshopExpress_50d0a6d9d8c2452fb0e6d2e3f4d727e3
Dom Tymczasowy pozwala zabezpieczyć psa lub kota w sprawdzonym i bezpiecznym miejscu do momentu znalezienia mu domu stałego. 
Stając się naszym domem tymczasowym można aktywnie uczestniczyć w całym procesie adopcyjnym i przemianie, jaka zachodzi w psiaku, któremu poświęca się swój czas i miłość. 
Nie zostawiamy nikogo bez wsparcia – jeśli zdecydujesz się pomóc naszym podopiecznym, będziemy Cię wspierać w opiece nad zwierzęciem, dbać o opiekę weterynaryjną, pomagamy też w kwestiach wychowania i w razie problemów z niepożądanymi zachowaniami.
Czy to przypadkiem byłdźwięk miarki do karmy..-
Cały proces adopcyjny od ogłoszeń , poprzez wizyty przed adopcyjne aż po podpisanie umowy i przekazanie zwierzęcia do domu stałego pozostaje po naszej stronie. Ty tylko musisz mieć chęć, czas, odpowiednie warunki i zwyczajnie kochać zwierzaki ? Jeśli zastanawiasz się nad taką formą pomocy, bardzo prosimy o kontakt. Tymczas ratuje życie – TY ratujesz życie!
Kontakt: 502 507 466, lub kontakt@rasowykundel.pl
dziczki1