Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej Fundacji. Potrzeb jest bardzo wiele, a nasze możliwości są bardzo ograniczone ze względu na brak zainteresowania gmin dofinansowaniami dla organizacji pozarządowych, działających na rzecz ochrony praw zwierząt.
Jesteśmy niewielką organizacją działającą od ponad roku na terenie Piaseczna, Grójca i pobliskich miejscowości. Nasi podopieczni są głównie w hotelach domowych i domach tymczasowych, które przygotowują psy do życia w rodzinie i uczą podstawowych zasad. Potencjalny nowy właściciel psa otrzymuje od nas komplet informacji o jego historii, zachowaniu, ewentualnych problemach i wskazówki dotyczące dalszego wychowania.
Nasi podopieczni żyją z nami jak pełnoprawni domownicy, spędzają czas z nami i naszymi psami, dlatego najbardziej potrzebujemy produktów „podstawowego zapotrzebowania”, np.:
– artykuły dla psów: miski, smycze, obroże, zabawki, posłania, adresatki,
– karma sucha i mokra oraz smakołyki i gryzaki dla psów,
– karma sucha i mokra dla kotów
– żwirek dla kotów
Dodatkowo część przekazanych darów moglibyśmy przeznaczyć na bazarki organizowane na Facebooku, z których dochód przeznaczamy na pokrycie kosztów leczenia, zabiegów kastracji i pobytu w hotelach.
Co możemy zaproponować w zamian?
  • Promocję firmy jako sponsora podopiecznych Fundacji na imprezach plenerowych,
  • Umieszczenie logotypu i odnośnika sponsora na stronie www,
  • Umieszczenie informacji o sponsorze na profilu FB www.facebook.com/rasowykundel
  • Umieszczenie logotypu sponsora na ulotkach i plakatach z ogłoszeniami i informacjami od Fundacji
Dotychczas dzięki działaniom fundacji udało się ocalić blisko 50 psów, oraz kilkanaście kotów. Wszystkie zwierzęta przebywające pod naszą opieką są utrzymywane wyłącznie z darowizn darczyńców.
Stale poszukujemy firm, organizacji, osób prywatnych, które zechciałyby wesprzeć nasze działania. Psy, które mamy pod opieką generują duże wydatki, gdyż zazwyczaj są to zwierzęta bardzo chore, po wypadkach, często potrzebujące długotrwałego i kosztownego leczenia.
Będziemy wdzięczni za każdą pomoc. Liczymy na Państwa wielkie serce i chęć wsparcia potrzebujących zwierząt.
Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc i zrozumienie.
Kontakt: 502 507 466,